3M 9502V+ respirátor KN95 s výdechovým ventilem - třída FFP2

LN8038960

129 Kč
Cena vč. DPH za ks

Dostupnost: informace v obchodě

・ Nošením respirátoru snížíte šanci, že se nakazíte a především omezíte šíření nákazy ve svém okolí!
・ Produkt splňuje přísné normy na výrobu, je sterilizován a je hygienicky balen po jednom kusu.

FILTRAČNÍ POLOMA SKA (RESPIRÁTOR) 3M™
s výdechovým ventilkem 3M™ Cool Flow™ poskytuje pohodlí a styl při zachování vysoké účinnosti. Embosovaný panel 3M™ Aura™ 9001V redukuje zamlžení brýlí ke kterému obvykle dochází při vydechování horkého, vlhkého vzduchu. Technologie účinného filtračního média 3M™ Electret zabezpečuje nízký odpor při dýchání a přináší trvale vysokou kvalitu filtrace.

Tento produkt zajišťuje účinnou ochranu dýchacích orgánů v odvětvích průmyslu, kde jsou pracovníci vystaveni částicím prachu a/nebo netěkavých kapalin a tam, kde je nutná třída ochrany N95.

KN95 je účinnost FFP2

Americké centrum pro kontrolu nemocí (CDC) uvádí standard respirátorů N95 jako součást doporučených ochranných zařízení ve svých odpovědích pro Covid-19 a v jejich pokynech pro SARS (SARS je podobný typ viru Corona) který filtruje minimálně 95% vzdušných částic.

Popis produktu

  • Respirační ochranné roušky nebo-li respirátory jsou několikanásobně účinnější než podomácku ušité roušky z bavlny.
    Velmi účinně eliminují šíření nákazy koronavirem.

  • Před nasazením a sejmutím respirátoru si pečlivě dezinfikujte ruce. Respirátor rozevřete a nasaďte na obličej. Pečlivě si přitlačte tvarovatelnou část ke hřbetu nosu a zkontrolujte, že v každé části přilnul k obličeji. Poté se již přední části respirátoru nedotýkejte, pouze gumiček na bocích respirátoru.

  • Pokud respirátor nemůžete nahradit novým, nechte respirátor typu KN95 po 4-8 hodinách používání (nebo i po kratším časovém intervalu, pokud dojde k jeho navlhnutí) vyschnout a to mimo obývaný prostor (minimálně 12 hodin). Respirátor nechte vyschnout v suchém a teplém prostředí. Snažte se předejít veškerým manipulacím, které mohou vlákna respirátoru narušit (praní, žehlení, mikrovlnná trouba, tření o hrubé povrchy a povrchy obecně, kreslení a podobně). Respirátor používejte na oholený obličej. Desinfikujte ideálně v páře, mimo obývaný prostor.

  • Doporučujeme také dezinfekční gely s účinností 99% proti virům, které máme také v nabídce.

Další informace

Barva Bílá
SKU LN8038960
Váha 0.0000
Výrobce ledky.net