Respirátor KN95 - FFP2

LN8038980

49 Kč
Cena vč. DPH za ks

Dostupnost: informace v obchodě

Respirační ochranné roušky nebo-li respirátory jsou několikanásobně účinnější než podomácku ušité roušky z bavlny.
Velmi účinně eliminují rozšíření nákazy koronavirem.

Třída ochrany: FFP2 / KN95

Materiál:
- 2 vrstvy netkané textilie
- 2 vrstvy foukané textilie
- 1 vrstva pohodlné bavlny

Popis produktu

  • Respirační ochranné roušky nebo-li respirátory jsou několikanásobně účinnější než podomácku ušité roušky z bavlny.Pokud je nosí nakažený i nenakažený jedinec, velmi účinně eliminují rozšíření nákazy koronavirem.

  • Před nasazením a sejmutím respirátoru si pečlivě dezinfikujte ruce. Respirátor rozevřete a nasaďte na obličej. Pečlivě si přitlačte tvarovatelnou část ke hřbetu nosu a zkontrolujte, že v každé části přilnul k obličeji. Poté se již přední části respirátoru nedotýkejte, pouze gumiček na bocích respirátoru.

  • Pokud respirátor nemůžete nahradit novým, nechte respirátor typu KN95 po 4-8 hodinách používání (nebo i po kratším časovém intervalu, pokud dojde k jeho navlhnutí) vyschnout a to mimo obývaný prostor (minimálně 12 hodin). Respirátor nechte vyschnout v suchém a teplém prostředí. Snažte se předejít veškerým manipulacím, které mohou vlákna respirátoru narušit (praní, žehlení, mikrovlnná trouba, tření o hrubé povrchy a povrchy obecně, kreslení a podobně). Respirátor používejte na oholený obličej. Desinfikujte ideálně v páře, mimo obývaný prostor.

  • Doporučujeme také dezinfekční gely s účinností 99% proti virům, které máme také v nabídce.

Další informace

Barva Bílá
SKU LN8038980
Váha 0.0000
Výrobce ledky.net