Staňte se členem týmu ledky.net

Kariéra - Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

  • Jste komunikativní?
  • Poznáváte rádi nové lidi?
  • Zajímá vás internetový marketing?
  • Chcete se vzdělávat v zajímavých oborech?
  • Líbí se Vám, když si práci můžete organizovat sami? Pak hledáme právě Vás.

Požadujeme:

  • SŠ podmínkou, VŠ technického či ekonomického směru výhodou
  • Zájem o IT technologie a internetový marketing
  • Praxi v oblasti obchodu
  • Uživatelskou znalost práce na počítači
  • Příjemné vystupování
  • Výborné prezentační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme:

  • Práci ve vašem regionu – kombinace home office a schůzek s klienty
  • Vysoké odměny z realizovaných zakázek
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci na ŽL nebo HPP
  • Firemní vzdělávací systém – kurzy v perspektivních oborech jako jsou komunikační a prezentační dovednosti, obchodní dovednosti, internetový marketing atd.
  • Firemní kulturu založenou na pozitivním přístupu a přátelských vztazích

Pracovní náplň:

  • Prodej internetových služeb (tvorba webu, redesign, internetový marketing)
  • V případě zájmu vytváření webových stránek
  • Zaškolování nových zákazníků – práce se systémem pro správu webu
  • Průběžná péče o klienty – konzultace, analýzy, nabídka dalších služeb

Kontakt

  • Své CV zašlete na email: prodejna@ledky.net

Kariéra - Asistent prodeje

Asistent prodeje

Požadujeme:

Nabízíme:

  • Odměny z realizovaných zakázek
  • Spolupráci na ŽL nebo DPP

  • Prodej zboží a služeb

Kontakt