předchozí domluva NUTNÁ 07-19 PO-PÁ 226 226 069 neon@ledky.net neon@ledky.net Bělohorská 2336/243 Praha 6 Břevnov

Staňte se členem týmu ledky.net

Odborná prodavačka / prodavač

Hledáme do svých řad nejlepšího odborného prodavače/ prodavačku, obsluhu na prodejnu. Pokud jím chcete být, nebo už jste - pojďte posílit náš tým!

Pro tuto pozici je třeba kvalitně a rychle ovládat práci na počítači, schopnost rychle vyhledat a třídit informace. Budete neustále intenzivně komunikovat se zákazníky, dodavateli a kolegy.

Náplň práce:

  •     administrativa spojená s nákupem a prodejem zboží - práce v účetním/skladovém programu
  •     zaskladňování zboží ve skladovém programu
  •     nákup zboží u dodavatelů
  •     prodej zboží zákazníkům a poradenství před nákupem
  •     práce s eshopem a vyřizování objednávek ve webové aplikaci
  •     výdej zásilek z výdejního místa

Požadujeme:

  •     ochotu poctivě a pečlivě pracovat
  •     vstřícnost k zákazníkům a kolegům
  •     ochotu učit se nové věci a dovednosti
  •     komunikativní osobnost
  •     flexibilitu v přístupu k práci a zákazníkům
  •     kvalitní znalost práce na PC - vyhledávání informací, emaily, MS Office, tvorba nabídky
  •     výhodou psaní na klávesnici všemi deseti
  •     výhodou ŘP na osobní automobil - občasné využití k závozu nebo vyzvednutí zboží
  •     výhodou alespoň základní znalost angličtiny nebo němčiny
  •     otvírací doba prodejny 8-18 hod. PO-PÁ

Nabízíme:

  •     jistotu práce u společnosti působící od roku 2011
  •     přátelský kolektiv, co slíbíme, to také dodržíme
  •     nástupní plat 19.000,- Kč hrubého - po zkušební době 20.000,- Kč - 21.000,- Kč
  •     stálé proškolování a zdokonalování obchodních dovedností
  •     možnost i zkáceného pracovního úvazku
  •     nákup zboží ze sortimentu LEDKY.NET za téměř nákupní ceny
  •     možnost zapůjčení osobního automobilu

Kontakt:

  • Své CV zašlete na email: nabor@ledky.net