Lakování ALU profilů

LN811500

999 Kč
Cena vč. DPH za ks

Dostupnost: informace v obchodě

Lakování ALU profilů

Popis produktu

Kompletní specifikace
Často jsme se setkávali s dotazy, zda hliníkový profil pro výrobu LED osvětlení musí být v barvě elexovaný hliník, zda to nejde nabarvit. Sami jsme barvení zkoušeli různými spreji, ale výsledek nebyl perfektní, proto jsme nemohli poskytnout tuto službu. Časté dotazy zákazníků nás však motivovali k dalšímu průzkumu.

Našli jsme způsob jak vám tuto službu nabídnout. Výsledky barvení hliníkových profilů jsou perfektní, naše lakovna dokáže zázraky a nabízí naprostou individualizaci vašeho LED osvětlení. Dokážeme na ALU profil vytvořit strukturu dřeva, která je těžko k rozeznání pouhým okem. Samozřejmostí jsou pak klasické barvy, metalízy a matné odstíny.

Aby byla barva stálá a povrchově odolná, dochází k jejímu zapečení při teplotě cca. 200 stupňů. Barvení je tedy vhodné pro všechny hliníkové a kovové součásti ALU profilů jako jsou závěsky, držáky a kotvící prvky. Naopak není vhodné na plastové záslepky. U těch je nutné zvolit vhodnou barvu a odstín spreje, kterým budou nastříkány.

U barvení a lakování ALU profilů se stále rozšiřují možnosti jeho využití. Každý projekt lakování hliníkového profilu je individuální záležitost.
Technické a finanční podmínky je vždy potřeba domluvit na  -  objednavky@ledky.net, nebo tel. čísle: 226 226 069

Vlastnosti lakování ALU profilů

  • Kvalitní stálá barva provrchově odolná
  • Lakování a zapékání barvy při teplotě cca 200 stupňů
  • Dostupné pro všechny ALU profily a kovové příslušenství
  • Individuální přístup ke každé zakázce

Použití lakovaných ALU profilů

  • Výroba LED osvětlení a svítidel v komerčním i souromém sektoru

Další doplňkové služby:

Další informace

SKU LN811500
Výrobce ledky.net