HS-ALUFIX lepící páska

LN800319

39 Kč
Cena vč. DPH za bal

Dostupnost: informace v obchodě

HS-ALUFIX lepící páska, oboustranná akrylová.

* Povinná pole

Popis produktu

HS-ALUFIX je oboustranná akrylová lepící páska pro upevnění ALU profilů vysokou pevností.

Pásky HS  jsou ideální pro použití v řadě vnitřních a venkovních aplikací lepení, mohou nahradit nýty, bodové svary, tekutá lepidla a jiné trvalé upevnění.
HS páska se vyznačuje velmi dobrou přilnavostí k materiálu, konformitou, vysokou pevností v tahu, vysokou adhezí ve smyku a při odlupu, odolností proti migraci změkčovadel. Tyto pásky jsou vyrobeny z akrylové pěny, která je viskoelastická., vyznačuje se absorpcí energie a relaxací napětí, čímž pásky získávají jedinečné vlastnosti. Chemické složení akrylových plastických hmot HS pásky zajišťuje mimořádnou životnost a odolnost vůči rozpouštědlům a vlhkosti

Rozměry: výška 0,8mm, šířka 15mm, balení délka 2m, 10m nebo 33m
Barva: světle šedá
Typické technické parametry:
Následující technické informace a údaje jsou pouze reprezentativní nebo typické a neměly by být používány pro účely specifikace.
Pevnost při odlupu 90° 100/100mm
Pevnost v tahu kPa 600
Max.prodloužení 200%
Provozní teplota -20°C - 120°C

Skladovací doba je 24 měsíců od data výroby, za podmínek skladování při 4 °C až 38 °C a relativní vlhkosti 0-95%. Optimální podmínky skladování jsou 22 °C a 50% relativní vlhkost. Technické parametry pásek se nemění ani po vypršení skladovací doby.Doporučujeme však, pokud je to možné, používat před datem skladovací doby.

Další informace

Výrobce ledky.net
SKU LN800319
Váha 0.2500