předchozí domluva NUTNÁ 07-19 PO-PÁ 226 226 069 neon@ledky.net neon@ledky.net Bělohorská 2336/243 Praha 6 Břevnov
Dezinfekce - interiér, exteriér

Dezinfekce - interiér, exteriér

položek: 4

 • Čistící robot LightStrike - pro bezkontaktní dezinfekci povrchů
  Čistící robot LightStrike ™ od firmy Xenex - nabízí účinnou bezkontaktní dezinfekci povrchů. Zajišťuje absolutní hygienu na frekventovaných místech (nemocnice, ordinace, obchodních centra a samostatné obchody, restaurace apod.) Jeho univerzální využití je vhodné na všech místech, kde se shlukuje větší počet lidí, a kde se také pohybují s menším časovým odstupem mezi sebou) Je praktickým vysoce účinným pomocníkem v boji proti Covid19. Technologie SureStrike 360 ™ je prověřená v několika světových publikovaných studií, které produkt podpořily. Nyní je využíván ve více než 400 nemocnicích v USA.
  490 000 Kč
  informace v obchodě LN8039010
 • Dezinfekční přístroj AE-A900 - fog machine
  Široké využití: auto, kancelář, domov, hotel, klub, tělocvična, divadlo, škola, nákupní centrum, všechna veřejná místa atd. Na dálkové ovládání Dosah 100m² !!!
  3 999 Kč
  informace v obchodě LN8039011
 • Multifunkční dezinfekční zametač - pro public security
  - Celé vozidlo je vyrobeno z ocelového plechu, protizrážkou, kvalitní materiál proti poškození a deformaci, s předním čirým tvrzeným sklem - Protinárazové, s dobrou přilnavostí a odolností proti korozi - Praktické v jakémkoliv ročním období, vybavené střešními okny, ventilátory, levé a pravé dveře lze volně rozebírat, se zadním okno pro větraní - S ventilací, chlazením, zastíněním atd. S možností uzavření kabiny v chladnější počasí, dobrré utěsnění pro zadržení tepla - Vybaveno LED světlomety vepředu a vzadu, se zadními bezpečnostními výstražnými světly, pro bezpečné noční využití - S předním vodním rozprašovačem, pro absorbci hydraulického rázu. - Pevné kvalitní přední a zadní pneumatiky - S vestavěným reproduktorem (lze připojit USB) - Standardně vybaveneno 4 výkonnými ventilátory, 4 filtračními prvky, super sací silou pro čisté důkladné čištění bez prášení - S 400 litrovou velkokapacitní nádrží na vodu, s třístupňovou převodovkou, s automatickou vibrací - S regulátorem přesné teploty, automatickým systémem pro ochranu před přetížením a pro maximální bezpečnost
  490 000 Kč
  informace v obchodě LN8039012
 • Elektrický dezinfekční postřikovač -motorka
  Účinná dezinfekce ( v interiéru ) pro maximální hygienu. Vozidlo není hlučné a neznečišťuje. Dosah 10 m.
  490 000 Kč
  informace v obchodě LN8039019